Takip

Kullanıcı Sözleşmesi


Şartlar & Koşullar

Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.Kullanım koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler SİTE'nin geliştricisi(bundan sonra geliştirici olarak bahsedilecek) Abdullatif Ayhan tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi geliştirici olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi geliştirici'ye aittir.

Bu kullanım koşullarını geliştirici gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, geliştirici tarafından bu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Geliştirici, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.Sözleşme tanımları

SİTE: geliştirici tarafından belirlenen çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

ÜYE: "üye ol" bölümünden seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz dolduran ve kaydedilmek üzere gönderen, her gerçek ve tüzel kişidir.

KULLANICI: SİTEYİ'her ziyaret eden kişidir.

İÇERİK: SİTE'de ve/veya herhangi bir web sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: SİTE vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle geliştirici arasında elektronik ortamda akdedilen bu sözleşmedir.Uygulanacak hukuk ve yetki

Bu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku'na(Türkiye Cumhuriyeti hukukuna) tabidir. geliştirici'nin, KULLANICI ve ÜYE'nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.Yürürlülük ve kabul

Bu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ", geliştirici tarafından SİTE içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. KULLANICI'lar ve ÜYE'ler, bu sözleşme hükümlerini SİTE'yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. geliştirici,dilediği zaman bu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, değişiklik tarihi belirtilerek SİTE üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.
  • Değişiklik Tarihi: 01.03.2021
Kullancı Sözleşmesi